Kontakt
15337
page-template-default,page,page-id-15337,wp-custom-logo,bridge-core-3.1.6,qi-blocks-1.2.7,qodef-gutenberg--no-touch,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-30.4.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive

Stefan Gyllander

Projektledare
+46 (0)70-787 97 13
stefan@stockpipe.se

Christer Käck

Projektledare
+46 (0)760-52 54 80
christer@stockpipe.se

Mattias Rosenqvist

Projektledare
+46 (0)70-999 76 01
mattias@stockpipe.se

Jakob Rutkvist

Projektledare
+46 (0)73-566 21 00
jakob.rutkvist@stockpipe.se

Teresa Marklund

Verksamhetsutveckling
+46 (0)70-485 73 85
teresa.marklund@stockpipe.se

Håkan Rutqvist

Driftansvarig
+46 (0)70-797 60 65
hakan.rutqvist@stockpipe.se

Tuomas Liikavainio

Säkerhet, Arbetsmiljö, Miljö och HR
+46 (0)70-683 17 96
tuomas@stockpipe.se

Vill du bli kontaktad?

Fyll i och skicka dina kontaktuppgifter och ditt ärende till oss. Beskriv gärna med så många detaljer som möjligt. Vi hör av oss till dig inom kort.

    Visselblåsning

    Visselblåsning innebär att en person informerar företaget om ett problem eller misstänkt oegentlighet. Syftet är att skydda företaget, medarbetarna och andra interna och externa intressenter.

    Man behöver inte ha bevis för sin misstanke, men alla meddelanden ska lämnas i god tro.

    Så här hanteras ditt meddelande

    För att trygga anonymitet hanteras tjänsten av en extern part – Haileyhr. Kommunikationskanalen är krypterad och lösenordsskyddad. Vill du så kan du ringa vår HR-ansvarig direkt på 0706831796. Alla meddelanden behandlas konfidentiellt.

    Till rapportering: Visselblåsning

    Stockpipes kontor

    Vårt kontor ligger i Högdalens företagsområde, som du når om du kör Örbyleden söderut mot Farsta. Välkommen att besöka oss om du har vägarna förbi.

    Postadress:

    Stallarholmsvägen 4A

    124 59 Bandhagen

     

    Besöksadress:

    Stallarholmsvägen 4 A

    124 59 Bandhagen

     

    +46 (0)8 449 40 30
    info@stockpipe.se

     

    Vår faktureringsadress:

    faktura@stockpipe.se

     

    Alternativ faktureringsadress:

    Stockpipe AB

    SC8563478

    Box 171

    831 22 Östersund

     

    Vid fakturafrågor:
    ekonomi@stockpipe.se