Stockpipe | Kontakt
15337
page-template-default,page,page-id-15337,theme-bridge/bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-14.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Stefan Öberg

Projektledare
+46 (0)70-787 97 13
stefan@stockpipe.se

Christer Käck

Projektledare
+46 (0)760-52 54 80
christer@stockpipe.se

Markus Rasimus

Projektledare
+46 (0)70-787 97 14
markus@stockpipe.se

Mattias Qvist

Projektledare
+46 (0)70-999 76 01
mattias@stockpipe.se

Teresa Marklund

Verksamhetsutveckling
+46 (0)70-485 73 85
teresa.marklund@stockpipe.se

Håkan Rutqvist

Driftansvarig
+46 (0)70-797 60 65
hakan.rutqvist@stockpipe.se

Tuomas Liikavainio

Säkerhet, Arbetsmiljö, Miljö och HR
+46 (0)70-683 17 96
tuomas@stockpipe.se

Vill du bli kontaktad?

Fyll i och skicka dina kontaktuppgifter och ditt ärende till oss. Beskriv gärna med så många detaljer som möjligt. Vi hör av oss till dig inom kort.

    Stockpipes kontor

    Vårt kontor ligger i Högdalens företagsområde, som du når om du kör Örbyleden söderut mot Farsta. Välkommen att besöka oss om du har vägarna förbi.

    Postadress:

    Stallarholmsvägen 4A

    124 59 Bandhagen

     

    Besöksadress:

    Stallarholmsvägen 4 A

    124 59 Bandhagen

     

    +46 (0)8 449 40 30
    info@stockpipe.se

     

    Vår faktureringsadress:

    faktura@stockpipe.se

     

    Alternativ faktureringsadress:

    Stockpipe AB

    SC8563478

    Box 171

    831 22 Östersund

     

    Vid fakturafrågor:
    ekonomi@stockpipe.se